دایی: همه دنبال نمایش و شو هستند / چرا بازی ما را به 24 مهر انداختند؟

 • دایی: همه دنبال نمایش و شو هستند / چرا بازی ما را به 24 مهر انداختند؟

  به گزارش تابناک ورزشی، سرمربی صبای قم در آستانه دیدار با پرسپولیس مصاحبه ای انجام داد که از نظرتان می گذرد:

  رویارویی با پرسپولیس بعد از 400 روز که از ماجرای برکناری‌تان و اتفاقات درفشی‌فر گذشته را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
  قبل از هر چیز باید سه تسلیت بگویم. اول به خاطر حلول ماه محرم تسلیت دوم به خاطر درگذشت هادی نوروزی عزیز و تسلیت سوم به خاطر شهادت سردار حسین همدانی سردار بزرگواری که در تاسیس تیم خوب فجر سپاسی نقش زیادی داشت.
  بازی با پرسپولیس هم برای ما مثل همه بازی‌هاست با این تفاوت که من به عنوان یک پرسپولیسی خوشحالم که هواداران خوب این تیم را می‌بینم و امیدوارم بازی خوب و زیبا و تماشاگر پسندی را شاهد باشیم و داوری هم ایرادی نداشته باشد. در خصوص اتفاقات فصل قبل هم حرفی برای گفتن ندارم و مردم همه آنچه باید می‌دانستند را تا حالا دانسته‌اند. فقط از برخی رفتارها در سازمان لیگ متعجبم.

  دایی: همه دنبال نمایش و شو هستند / چرا بازی ما را به 24 مهر انداختند؟

  *چه رفتارهایی؟
  بازی ما با پرسپولیس 23 مهرماه بود و به یکباره اعلام شد به خاطر درگذشت هادی نوروزی و تلاقی با عدد 24 بازی به روز بیست و چهارم موکول شده! من هادی نوروزی را از صمیم قلب دوست داشتم و هر کاری هم برای یادبود او لازم باشد انجام می‌دهم اما متاسفم که برخی می‌خواهند روی این مسئله موج سواری کنند و پشت پرده رفتار دیگری دارند. من نمی فهمم چرا باید بازی یک روز عقب بیفتد؟ واقعا دلیلش عدد 24 است؟ یعنی اصلا قصد نداشتند به خاطر ملی پوش‌های پرسپولیس یک روز بیشتر به آنها استراحت بدهند؟
  من نمی فهمم این جور بزرگداشت‌ها و سوءاستفاده از احساسات پاک مردم و هواداران از کجا آمده؟ اگر دنبال توجه به عدد 24 هستید چرا 24 ساعت بعد از درگذشت او یا بعد از اتمام مراسم تشییع با شکوه او تمام مطالباتش را پرداخت نمی‌کنید؟ چرا تا 24 سالگیِ پسرش، یک منزل مسکونی در اختیارش قرار نمی‌دهید تا همسر و فرزندانش دغدغه‌ای نداشته باشند؟ چرا همه دنبال نمایش و شو هستند و خیلی ها به خاطر منافع خودشان هر سوء استفاده‌ای از نام آن خدابیامرز می‌کنند؟

  اگر به خود من می گفتند به خاطر ملی پوشان پرسپولیس قرار است بازی یک روز تعویق بیفتد می‌گفتم به خاطر گل روی هواداران ایرادی ندارد اما دیگر این منت را سر هادی نوروزی و خانواده اش نگذارید. من یک سوالی دارم؛ اگر بازی روز 25 مهر ماه بود هم حاضر بودید به خاطر هادی نوروزی آن را یک روز جلوتر بیاورید؟ کسانی که در زمان حیات هادی کوچکترین توجهی به او نداشتند حالا فرصت پیدا کرده‌اند عرض اندام و خودنمایی کنند. کارگاه کلاه سازی تان را تعطیل کنید. این کلاه‌ها برای سر ماها خیلی گشاد است. حالا دلتان به حال هادی سوخته؟ دغدغه آن خدابیامرز مگر غیر از تامین معیشت خانواده‌اش بود؟ حالا که خودش نیست به خانواده‌اش آن هم بدون حضور دوربین و رسانه توجه کنید. بروید سراغ پدر و مادرش و نگذارید نبود هادی را حس کنند. انگار یک مشت بازیگر جمع شده‌اند تا خودشان را نشان دهند. حساب دوستان واقعی هادی جداست اما عده‌ای فقط دنبال منافع خودشان و دیده شدن هستند.

  چند ماه دیگر همه فراموش می کنند چه قول و وعده‌هایی داده اند کما اینکه قول‌ها به خانواده مرحوم مجید سبزی فراموش شد. آقایان چندبار سراغ خانواده فریبرز مرادی رفته‌اند؟ نمی‌روند چون برایشان برد تبلیغاتی و تیتر ندارد.کسی می‌داند منوچهر شفقتیان چه حال و اوضاعی دارد؟ کسی سراغ کریم باوی را می‌گیرد؟ اینها درد دارد وگرنه بازی با اعداد که کاری ندارد. کاش بتوانند مثلا روز 24 هر ماه مصاحبه نکنند. یا روز 24 هر ماه حقوقی در خور شان خانواده هادی به حساب‌شان بریزند. فعلا 24 عدد خودنمایی یک عده‌ای شده و هر کسی هم می بینی می‌خواهد بزرگداشت برگزار کند. همه اینها را گفتم که بدانند من فریب بازی‌هایشان را نخورده‌ام؛ همین.
  *به برد مقابل پرسپولیس فکر می‌کنید؟
  هر تیمی برای برد به میدان می رود و خوشبختانه شرایط ما هم خوب است و حریف را هم خوب آنالیز کرده‌ایم. انشاالله همانطور که گفتم بازی خوبی را شاهد باشیم.